Sex podle harmonogramu

25. 07. 2009 | † 30. 06. 2010 | kód autora: kft

Skřípe vám to v manželské posteli? Němečtí odborníci přišli s teorií, že čas na sex se musí každý týden pevně stanovit. A dodržet. Pro bolesti hlavy a únavu pak není místo.

Je to jeden z největších problémů ve vztahu, když jeden partner sex chce a ten druhý nechce. Kvůli odstranění těchto napětí  by si měla dvojice každý týden pevně stanovit datum, kdy bude mít společně sex. Mnoho lidí má pocit, že dobrý je jen spontánní sex. Jenže spontánnost zažívá po řadě let soužití jen málokdo. A právě bláhová touha po nekončící romantičnosti je prý příčinou současné vážné krize manželství.

Páry by si měly stanovit čas pro sex alespoň jednou týdně, mělo by to mít na jejich vztah úžasný vliv. Je to zvlášť prospěšné pro příliš zaměstnané páry, které si tak zajistí prostor pro sex do svého rozvrhu. Některé ženy ztrácejí zájem o sex po narození dítěte a stanovení pevného data pro pravidelnou soulož jim pomáhá tento problém vyřešit.

Nevím, ale souložit jenom proto, že je středa a mám to naplánovaný, tak to se mi z příjemného požitku stane pouhá povinnost, což jistě nepřispěje k upevnění vztahu. A co když nemá na sex ten den chuť ani jeden z partnerů, ale nechtějí to říci ze strachu, aby se ten druhý nenaštval. To je ptotm opravdu úžasný zážitek.

Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky sex

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.