Život tropí hlouposti

28. 05. 2007 | † 30. 06. 2010 | kód autora: kft

Prastarý trik

19ti letý mladík se vydal pytlačit do lesa. Aby ho hajní nechytili, přilepil si na boty ještě jedny podrážky, špičkou dozadu. Svým trikem byl nadšený. Při ohlížení se za sebe se zapomněl dívat na cestu před sebou. Spadl do skalní rozsedliny a zapříčil se v ní. Policejní pátrači, kteří byli povoláni, když se nevrátil domů, na jeho trik skočili a ve falešných stopách zabloudili. Mladíka našli až když zemřel.


Aport!

Tak znělo poslední slovo čtyřicetiletého místního zastupitele v obci Jubilejnoje nedaleko ukrajinského města Lugansk. Nešťastník právě venčil svého psa, když ho potkal jeden z jeho studentů a napadl ho, proč nechá psa volně běhat a ještě k tomu bez košíku. Páníček chtěl kritika přesvědčit o vycvičenosti svého psa - jako důkaz vytáhl z kapsy ruční granát a odhodil jej, aby ho pes přinesl zpátky. Při manipulaci se však granát odjistil a při následném výbuchu poslanec i jeho pes přišli o život, zatímco student utrpěl vážné zranění.


Já sám doma nezůstanu

Jedna argentinská rodina se rozhodla jet na dovolenou. V balicím shonu před odjezdem zapomněla přibalit svého psa. Ten se ale s dlouhým osamocením nechtěl smířit. Otevřel si dveře na balkon a ze třináctého patra skočil dolů. Spadl na hlavu procházející důchodkyně. Ta náraz psa nepřežila. Další kolemjdoucí důchodkyně zůstala překvapeně stát uprostřed přechodu a přejel ji autobus. Třetí kolemjdoucí zemřel na infarkt.

 


Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky zabava

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.