Nevěra a co vy na to?

12. 10. 2006 | † 30. 06. 2010 | kód autora: kft

Nevěra v partnerství je v poslední době na vzestupu. Ať se nám to líbí nebo ne, za nevěru našich mužů muže ve velkém množství případu příroda. Ona jediná jim dala kdysi dávno do vínku odpovědnost za zachování kmenu, tudíž je nutila rozsévat své sémě u všech samiček v okolí. Proti polygamním rozsévačům se jeví jako nejúčinnější zbraň milenec, jelikož znamená přímý zásah do mužova ješitného ega. Jakmile zjistí, že by se měl o vás dělit s dalším mužem, začne se cítit v ohrožení a začne nelítostný boj, ve kterém bude jediného vítěze - vás. Pokud se o vás nepokusí bojovat, pak se stala někde chyba. Pravděpodobně nevěra vašeho muže vám měla ukázat, že o vztah s vámi už prostě nestojí a není nic, co by to změnilo.

Pokud muž hledá u milenky únik před každodenními starostmi a stereotypem, kdy miluje svou rodinu ipečující ženu a milenka je jen zpestřením, pak je nutné zvolit jinou strategii. Sbalit svému drahému čisté i špinavé prádlo a předat manžela do péče jeho roztomilé milenky. Sama si pak začnete dopřávat věci, po kterých jste již delší čas toužila, ale díky starostem o rodinu jste si je nemohla dopřát.

Nemilé probuzení pak často čeká nejen na milenku, která by se o muže měla začít starat, ale i na muže, který vlastně ztratí ten pravý důvod, za kterým utíkal. Ale ruku na srdce, milé dámy, nevěrné muže dělají zase jenom ženy.


Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky zabava

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.